• sl_1_YN.jpg
  • sl_2_YN.jpg
  • sl_3_YN.jpg

Referencje

Serdecznie wszystkim polecam firmę Yvonne N mieszcząca się w Głogowie, której właścicielką jest P. Iwona Naborczyk. Można powiedzieć, że jestem "weteranką " w tej firmie, gdyż współpracuję z nią praktycznie od początku jej powstania. Można uogólnić, że jestem jedna z pierwszych opiekunek, zatrudnionych w tej firmie.Przez ten długi okres współpracy, nigdy nie pomyślałam, żeby szukać inną firmę , czy ewentualnie zmienić. Od samego początku nasze relacje pomiędzy Szefowa, P. Naborczyk, a później z jej współpracownikami układały się bardzo dobrze. Zawsze mogłam i mogę liczyć na ich wsparcie, a w przypadku kłopotliwych, bądż agresywnych podopiecznych - na szybka reakcje. Z własnego doświadczenia w tej firmie wiem, że oferty pracy są bezpieczne, całkowicie zgodne z prawem. Mam zapewnioną kompleksową organizację pracy i pokrycie jej kosztów w obie strony.Zawsze uzyskiwałam bardzo precyzyjne i dokładne informacje o warunkach pracy, stanie zdrowia podopiecznych i wysokości wynagrodzenia. Uważam, ze te wszystkie wiadomości są niezbędne, a niestety, wiem z własnego doświadczenia w innych firmach, że nie zawsze firmy mówią prawdę, np. o chorobie podopiecznego. Nigdy w żaden sposób, nie zawiodłam się na tej firmie oraz na szefostwie. Lojalność działa w dwie strony pracownik - właściciel i właściciel - pracownik, to jest główne motto tej firmy. Bardzo polecam, jedną z nielicznych, uczciwych firm,

Lidia W.

Rekomenduję firmę Yvonne-N  z siedzibą w Głogowie jako solidną , wiarygodną , w pełni przygotowana do wykonywania usług opiekuńczych . Doświadczona kadra współpracuje harmonijnie i bez zakłóceń . Jesteśmy w stałym kontakcie z opiekunkami , zawsze wspierają i pomagają . Wypłaty są zawsze na czas ,a  wyjazdy do Niemiec w krótkim czasie. Firma Yvonne-N jest godna polecenia i można jej zaufać . 

Renata K.

Współpracuję z firmą Yvonne-N od 1,5 roku jestem bardzo zadowolona  Spełnia moje wymagania . Interesuje się podopieczną , często do mnie dzwonią , czy wszystko jest w porządku . Reguralnie wpływają wypłaty na konto . Polecam firmę Yvonne-N z całego serca . Jest godna współpracy i zaufania .

Zofia P.

Z Firmą „Yvonne-N” współpracuję pół roku . Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy . Pani Iwona Troszczy się o swoich pracowników często dzwoni , sprawdza czy wszystko jest w porządku . Nie ma też żadnych problemów z wypłatą wynagrodzeń zawsze są w terminie.

Renata K .

Z Firmą Yvonne-N współpracuję od lipca 2013 r. Współpraca układa się bardzo dobrze . Firma spełnia moje oczekiwania . Trafiłam do rodziny , do której teraz ponownie wracam . Właścicielka bardzo troszczy się o swoje podopieczne , również Panie pracujące w biurze zawsze są do dyspozycji . Często dzwonią do rodzin u których się przebywa , interesują się , załatwiają wszelkie sprawy . Wynagrodzenie wypłacane jest zawsze w terminie . Nigdy jeszcze nie spotkałam się z opóźnieniem . Pani Naborczyk zwraca również koszty podróży . Atutem jest to ,że właścicielka sama pracowała u różnych rodzin i wie czym ta praca się charakteryzuje . Dzięki temu potrafi zrozumieć nas pracowników . Ciesze się bardzo ,że trafiłam do tej właśnie firmy . Panuje tam zawsze miła atmosfera. Panie pracują z uśmiechem .

Wiesława O.

Social mediaYvonne-N sp. z o.o.


ul. Józefa Lompy 21 

67-200 Głogów 

Tel : 0048 / 76 754 19 61 

Tel/fax : 0048 / 76 724 05 52 

E-mail : info@yvonne-n.eu www.betreuerin-polen.com


Oddział Koszalin: 


ul. Młyńska 55/2

75-422 Koszlain 

Tel : 0048 / 519 747 529 

E-mail : yvonne-n@wp.pl